Anketa

Jsou pro Vás naše zpracované přípravy přínosné?

Celkový počet hlasů: 555

Děkujeme za Váš názor na zakoupené produkty

Datum 02.10.2017

Vložil Smitha468

Titulek John

Odpovědět

At this time it seems like Movable Type is the best blogging platform available right now. from what I've read Is that what you are using on your blog? ccdcdkddbgcfcfcd

Datum 23.08.2017

Vložil ADMIN

Titulek jukněte na novinky

Odpovědět

https://www.skolka-pripravy.cz/products/zasobnik-vv-a-pv-napadu-na-cely-rok/

https://www.skolka-pripravy.cz/products/listeckovy-klobouk-1-podzim/

Datum 25.03.2017

Vložil Šarlota

Titulek spokojenost

Odpovědět

Dobrý večer, des jsem si materiál objednala a do pár minut jsem ho měla v počítači. ;-) Předem moc děkuji za rychlé vyřízení a těším se až vše vyzkouším ;-)

Datum 04.01.2017

Vložil Kacka

Titulek Email s odkazem nedorazil

Odpovědět

Uz nekolikrat jsem psala email i zpravy na facebook a stale se nikdo neozval. Zatim sem velice nespokojena nechat si poslat penize a pote neposlat nazpatek zbozi!!!!

Datum 20.03.2017

Vložil ADMIN

Titulek Re: Email s odkazem nedorazil

Odpovědět

Kačko, myslím, že po telefonické dohodě vyřešeno ke spokojenosti. Prodlení nebylo úmyslem. Díky za shovívavost

Datum 15.08.2016

Vložil I.Brejníková

Titulek poděkování

Odpovědět

Dobrý den,
velice děkuji za inspiraci a nápady ,velice mi pomáhaly při tvorbě TVP ,protože jsme po dlouhých letech smíšených tříd opět dostaly třídu pouze nejmenších dětí.I přes dlouholetou praxi mi velice pomáhaly Vaše měsíční bloky, je zde vše pohromadě,návaznost a opakování z předešlého měsíce ... OBROVSKÉ DÍKY. Chtěla jsem se zeptat ,zda budou pokračovat i pro věkovou skupinou 4-5 letých dětí.Děkuji za odpověď a mějte se hezky.

Datum 01.09.2016

Vložil admin

Titulek Re: poděkování

Odpovědět

Moc děkuji za zpětnou vazbu a jsem ráda, že vám materiály pomáhají. Opravdu mě to moc potěšilo. S Krtkem nebudu dále pokračovat, letos se chystám na měsíční bloky s pohádkami... ještě pracuji na prvním bloku pro září, ale brzy se tu objeví

Datum 03.06.2016

Vložil Jana

Titulek Příplatek pro firmy a reditele

Odpovědět

Jestli jsem to dobře pochopila, tak protože bych nakupovali na IČO a jsem kromě učitelkou i ředitelka, tak bych platila o 25% více?
To mě popravdě šokuje. Na otevření vlastní školky jsem šetřila, aby prosperovala a měla jsem na výplaty zaměstnanců, tak se musím hodně otáčet. Sama učím a přesto si nezasloužím mít cenu jako ostatní. Smutné a dle mého názoru je to neúcta.
Zde určitě nenakoupím.

Datum 05.08.2016

Vložil admin

Titulek Re: Příplatek pro firmy a reditele

Odpovědět

Ano - je to tak. Pokud si jako ředitelka a zárověň učitelka zakoupíte produkty PRO SVOU OSOBNÍ POTŘEBU (ne pro nakopírování materiálu dalším 5 lidem), neúčtujeme žádný poplatek. Vážím si velice učitelek, které si z vlastní iniciativy, vyhledávání dalších inspirací pro svou práci (ve svém volném čase), zakoupí produkty (a zaplatí z "vlastní kapsy"). Takových zaměstnanců by si měli vážit i jejich zaměstnavatelé, protože i tato činnost - vyhledávání a rozšiřování vlastních materiálů, je součástí samostudia, k jehož obsahu a naplnění není nikdo nucen a není mu podsouváno nic, co by sám nechtěl a neměl o to zájem. Pro tyto zákazníky platí ceny uvedené na eshopu bez tohoto příplatku.

2. Vážím si ale i ředitelů škol, že k nám našli cestu a snaží se svým zaměstnacům zajišťovat nové materiály a inspiraci pro jejich práci. Tito zaměstnanci to mají však zjednodušené a někdy bez osobního zaujetí (a vynaloženého úsilí) získají to, na co ti první museli najít čas, motivaci a také vlastní finance.

Věřím, že mi rozumíte a děkuji za pochopení
Více zde: https://www.skolka-pripravy.cz/products/mnozstevni-priplatek/

Datum 01.06.2016

Vložil Marie

Titulek Objednané zboží nepřišlo

Odpovědět

Dobrý den,

prosím, co mám dělat, zásilka stále nedorazila na e-mail,už je to 16 dnů, volala jsem na uvedené číslo a psala e-mail, ale nedovolala jsem se a na mail nikdo neodepsal. Dá se to tu nějak řešit? Děkuji.

Nová kolekce ručně vyráběných šperků Estrela. Velmi osobté výrobky z kolekce naší nabídky s vynikají precizním zpracováním, kvalitou řemeslného zpracování a použitím tradičních technik a postupů. Výsledkem jsou nadčasové šperky moderního vzhledu. Každý kus je neopakovatelný originál.

Zásobníček

týdenních příprav

do MŠ

Dárky pro každou příležitost

Nezhezčí dárky bývají v nejmenších krabičkách

Nakupujte (nebo si vydělávejte) se slevou a výhodami 

přivýdělek